slid.jpeg
Szkoła podstawowa
Szkoła Podstawowa
im. Marii Skłodowskiej-Curie w Święciechowie

ul. Szkolna 15, 64-115 Święciechowa
tel. 655 330 441, tel. 65 533 04 67
e-mail: szkola@spswieciechowa.pl

slid.jpeg
Szkoła podstawowa
Szkoła Podstawowa
im. Marii Skłodowskiej-Curie w Święciechowie

ul. Szkolna 15, 64-115 Święciechowa
tel. 655 330 441, tel. 65 533 04 67
e-mail: szkola@spswieciechowa.pl

slid.jpeg
Szkoła podstawowa
Szkoła Podstawowa
im. Marii Skłodowskiej-Curie w Święciechowie

ul. Szkolna 15, 64-115 Święciechowa
tel. 655 330 441, tel. 65 533 04 67
e-mail: szkola@spswieciechowa.pl

previous arrow
next arrow

Silna grupa recytatorów z naszej szkoły dzielnie walczyła w ostatni czwartek marca o miejsca na podium w Długiem Starem. Reprezentowali nas:  Lilianna Maćkowska z klasy 2b, Mateusz Tulewicz i Stanisław Kurpisz z klasy 3a, Alicja Szulc z klasy 4a, Oliwia Szułczyńska z klasy 4b, Liliana Musielak z klasy 5b, Weronika Lechańska z klasy 7a, Stanisław Czubała i Józek Pietrucha z klasy 7c. 

Większość występujących pierwszy raz brała  udział w gminnym konkursie i prezentowała się przed tak liczną publicznością. Jednak wszyscy nasi recytatorzy wypadli wspaniale, zwłaszcza że musieli pokonać nie tylko konkurentów ze szkół w Lasocicach i Długiem Starem, ale również własną tremę i ogromne zdenerwowanie. Rewelacyjnie zaliczyli test z recytacji i pięknie reprezentowali naszą szkołę. Udało się też wywalczyć nagrody. 

W kategorii klas I - III: 

I miejsce - Mateusz Tulewicz

w kategorii klas V - IV:

I miejsce - Liliana Musielak

w kategorii klas VII  - VIII:

II miejsce - tym razem nie w duecie, ale ex aequo - Staś Czubała i Józek Pietrucha

Wszystkim występującym oraz laureatom gratulujemy udanych występów. 

Promujemy / Partnerzy

  • Malypl
  • Malypl
  • Malypl
  • Dziecko w sieci
  • Malypl

Szkoła Podstawowa  im. Marii Skłodowskiej-Curie w Święciechowie
ul. Szkolna 15, 64-115 Święciechowa
tel. 655 330 441
tel. 65 533 04 67
e-mail: szkola@spswieciechowa.pl

Informacje o plikach cookie

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. 
w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności w zakładce o szkole.